fbpx
 

O nas

Kim jesteśmy? Poznaj naszą misję i cele!

Księgowość wspólnot mieszkaniowych

Profesjonalnie – Rzetelnie – Nowocześnie

MAESTRO Nieruchomości to prężnie rozwijająca się firma, której specjalnością jest księgowość wspólnot mieszkaniowych. Nasze umiejętności i doświadczenie budowaliśmy wiele lat poprzez pracę w jednostkach zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami (spółdzielnie mieszkaniowe, zarządcy nieruchomości) oraz udział w licznych szkoleniach i seminariach.

Maestro Nieruchomości tworzą ludzie o wysokich kwalifikacjach. Posiadamy certyfikaty księgowe Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, a także certyfikaty księgowe Ministra Finansów. Posiadamy także ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych.

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu usług księgowości wspólnot mieszkaniowych na odległość (wiele naszych wspólnot mieszkaniowych znajduje się setki kilometrów od siedziby naszej firmy). Mimo takich wyzwań wypracowaliśmy wysoki standard obsługi dla naszych wspólnot i mieszkańców oraz zarządców nieruchomości.

Nasza oferta jest zatem skierowana do administratorów, zarządców nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych oraz zarządów wspólnot mieszkaniowych z całej Polski.

Ogromne znaczenie przywiązujemy do tego, aby nasza działalność była zawsze transparentna i zrozumiała dla zarządcy nieruchomości oraz mieszkańców. Każdy mieszkaniec, lokator, najemca otrzymuje do nas pełne dane kontaktowe.

Pracujemy na licencjonowanym systemie informatycznym Pro Virtus, przystosowanym do obsługi wspólnot mieszkaniowych. Program umożliwia bezpośrednią wymianę informacji pomiędzy księgowością i zarządcą, a także księgowością i mieszkańcem, dlatego współpraca z naszą firmą, pomimo różnic odległości jest zawsze satysfakcjonująca dla naszych Klientów.

Obecnie pod naszą opieką znajduje się już ponad 40 wspólnot mieszkaniowych o łącznej powierzchni przekraczającej 80 000 m².

Szukasz firmy godnej zaufania? Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!